Od 16. do 18. januarja so v Kančevcih potekale duhovne vaje za frančiškove otroke, katerih so se udeležili tudi frančiškovi otroci in animatorji iz naše župnije. Zbralo se je kar nekaj otrok, ki so se skozi vikend družili in spletali nova prijateljstva. Na letošnjih duhovnih vajah smo spremljali Dorotejo, strašilo, kositrnega drvarja in leva na poti k čarovniku Ozu, ki je prebival v Smaragdni deželi. Skozi njihovo potovanje smo se naučili, da smo skupaj močnejši in da potrebujemo prijatelje, da lahko premostimo nekatere ovire. Prav tako pa smo se naučili, da moramo v življenju biti dobrosrčni, pogumni in razumni. Zraven tega pa smo na duhovnih vajah tudi veliko prepevali, ustvarjali in se igrali. Ob zaključku vikenda so se nam pri maši in kosilu pridružili še starši.

Upamo, da se nam naslednje leto na duhovnih vajah pridruži še več frančiškovih otrok iz naše župnije.

Preberi tudi ...